محمدیوسف نوفرستی
مدیر اداری،مالی و پشتیبانی
 
۱۳۹۷/۰۱/۲۲

برگزاری اولین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت و یرنامه ریزی استان در سال جدید

اولین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت ویرنامه ریزی استان در سال جدید صبح امروز برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این سازمان در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو ، تصریح کرد : امیدواریم سال 1397 که آغاز آن مقارن با ماه مبارک رجب شده است ، سالی پر از موفقیت ، بهروزی وسعادت برای همگان باشد.
محمد یوسف نوفرستی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال جدید ، سخنان معظم له در ابتدای هرسال را چراغ راه عمل مسئولان ومردم توصیف کرد.
وی با اشاره به شعار سال 1397 خاطر نشان کرد : هریک از ما باخرید ومصرف کالاهای ایرانی بایستی هم به تولید کنندکان وهم به اقتصاد کشور مان کمک کنیم.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی تاکید کرد : در بسیاری از موارد کالاهای ایرانی بهتر ومرغوبتر از نمونه های مشابه خارجی هستند ، لذا با تاکید براین مزیت ارزشی که خرید ومصرف کالای ایرانی در واقع کمک به خودمان است ، این فرهنگ را در جامعه نیز نهادینه کنیم.
محمد یوسف نوفرستی در این جلسه از اعضاء شورای معاونین پایگاه مقاومت بسیج این سازمان درخواست کرد تا  نقطه نظرات وپیشنهادات خود را درخصوص تبیین راهکارهای مناسب در راستای تحقق شعار سال 97 ارائه نمایند.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان درادامه افزود : دراین جلسه دستورالعمل شاخص های رتبه بندی و ارزشیابی عملکرد پایگاه های مقاومت بسیج در سال 1397 ابلاغی از حوزه مقاومت بسیج ادارات کل شهید طرحچی مطرح و در راستای هماهنگی و برنامه ریزی های لازم دراین خصوص بحث وتبادل نظر صورت گرفت.
شایان ذکر است دراین جلسه اعضاء شورای معاونین و مسئولان پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی گزارش عملکرد یکسال گذشته و برنامه های کاری سال 1397 خود را ارائه کردند .


منبع : مدیریت مالی،اداری و پشتیبانی
تعداد بازدیدها : ۲۶۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان